Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys CFD Enterprise

Anasayfa » Ansys CFD Enterprise

Hesaplamalı Akışkanlar Mekaniği (Computational Fluid Dynamics, CFD) temel olarak akışkanların davranışlarını sayısal modelleme yöntemleriyle inceleyen yöntemdir. Bu alanda en güçlü yazılımlar Ansys Fluent ve Ansys CFX’dir. Güçlü, hızlı ve güvenilir bir yazılım olan CFD Enterprise, zor problemleri en iyi şekilde çözmeleri için mühendislere büyük imkan sağlar. Ansys CFD Enterprise ile firmanıza güç katın. Prototip üretim sayısını minimize edin ve doğrudan nihai ürüne gidecek geliştirme süreci yürütün.

Ansys Cfd Enterprise satın alarak profesyonel cfd yazılımı elde edin. Fiyat ve ürün teklifi almak, ayrıca satın almak için irtibat kurun.
Ansys Cfd Enterprise

Ansys’den mükemmel CFD çözücüleri

CFD Enterprise ürünü ANSYS tarafından sunulan tüm CFD çözücülerini kapsamakta ve paketin içinde ANSYS Fluent, CFX ve AIM Pro sayesinde rakiplerinize göre kullanıcılara daha güçlü ve etkin kılarak ürünlerinizin performansını en iyi şekilde geliştirmenize yardımcı olacaktır. ANSYS CFX ile pompa, kompresör, fan, gaz ve hidrolik türbinler gibi torbomakina çözümlerinde en hızlı, güvenilir sonuçları alabilirsiniz. Ansys Polyflow ürünü ile polimer, metal, cam, beton ve diğer ilgili sektörlere yönelik CFD analizi çözümleri sunmaktadır. Ürün geliştirme süreçlerinde tasarım doğrulamak, geometrik optimizasyon ve diğer analizlerde kullanılmak üzere profesyonel CFD analiz yazılımı satın alarak firmanıza güç katın.

CFD Analizleriniz Daha Hızlı ve Daha İleri Olsun

Geliştirme süerçlerinde iyileştirme ve hız arttırma anlamında CFD Enterprise grubu ek araçlar sunmaktadır. Gelişmiş yetenekleri ile otomatik tasarım iyileştirme, ANSYS model yakıt kütüphanesi ile detaylı reaksiyon mekanizmaları, daha güvenilir yanma analizleri, ayrıca ACT iş akışı özelliği ile yazılan scriptler ile kalıplaşmış işlerde hız, turbomakina tasarım yetenekleri ve dahafazlası ile CFD Enterprise paketi sizlere sunulmaktadır.

Ansys SpaceClaim ile Akış Hacmi Oluşturma

Ansys SpaceClaim güçlü tasarım komutları ile akış hacmini kısa zamanda ve güvenilir bir şekilde oluşturabilir. Hızlı ve basit 3D geometri modelleme ve temizleme yetenekleride bulunmaktadır. CFD çözümleri için gereken işlemleri hızlıca yaparak zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Sonlu elemanlar analizlerinde geometri çok önemli ve geometri düzenleme zaman alan ve zor bir süreçtir. Ansys spaceclaim ile bu süreci hızlandırın ve zaman kaybını engelleyin.

ANSYS CFD Enterprise Viewer Ne İşe Yarar?

Ansys CFD ürünü içerisinde aynı zamanda müşterilerinize CDF yazılımları olmasa bile onlara çözümleri 3 boyutlu olarak gösterebileceğiniz bağımsız çalışan 3D ANSYS CFD viewer yazılımıda verilmektedir.

Ansys CFD Enterprise Lisansı Nasıl Satın Alırım?

MARSİS İnovasyon uzman ekibi ve teknik altyapısı ile Ansys CFD satışı yapmakta ve teknik destek sağlamaktadır. Satın alma için lütfen irtibat kurunuz. Tübitak gibi kurumların vermiş olduğu Ar-Ge projeleri kapsamında ürünlerinizi satın alabilirsiniz. Ürün geliştirme süreçlerinize güç katacak yazılımı satın almak için irtibat kurun. 0216 599 19 59

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: