Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys CFD Premium

Anasayfa » Ansys CFD Premium

CFD yani Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (HAD) ürün geliştirme süreçlerinin vazgeçilmez araçlarıdır. Bu alanda dünya devi olan Ansys CFD ile ürünlerinizin geliştirme süresini kısaltırken yüksek güveninirlikte çözümler elde edebilmektesiniz. Geliştirme maliyetlerinizi azaltarak ürününüzü daha hızlı pazara sunabilmek, optimize edilmiş yüksek bir performansta daha iyi bir ürün tasarlama gibi önemli bir işte çalışan etkin bir mühendisin etkili bir aracıdır. Etkili bir süreç yönetimi ve güçlü bir çözücü isiyorsanız ANSYS CFD Premium almanın tam zamanıdır.

Ansys CFD Premium ile ürün geliştirme süreçlerinizde akış analizlerini kullanın ve prototip sayısını azaltın. Ansys CFD premium teklif almak, fiyatı ve satın almak için irtibat kurun.
Ansys CFD Premium

Dünyada en gelişmiş firmalar ANSYS CFD kullanmaktadır. Pazar taleplerini karşılamak ve yenmek için önemli araçlarıdır Ansys CFD yazılımı. CFD sadece uzmanlar için değildir. Aynı zamanda simülasyon araçları şu anda daha fazla firmada kullanılmaktadır. Ve geniş bir endüstri ve ürün yelpazesinde daha az uzmanlaşmış mühendisler tarafından da kullanılabiliyor. Daha fazla bilgi sağlamaktadır. Size daha fazla güven vermektedir. Ve beklenmedik davranışları ortaya koyan etkin bir CFD çözümlerinin arttırılmış doğruluğunu, işlevselliğini ve genişletebilirliğini keşfediyorlar.

Etkin bir CFD için Ansys

Uzman mühendisler genel ve birden çok fizik içeren yani multifizik çözümlerinde tamamıyla doğrulanmış CFD sonuçları ile hızlı ilerlemeye ihtiyaç duyarlar ve araçları iyi kullanırlar. Burda Ansys CFD paketleri bu etkinliği sağlamaktadır. Ayrıca doğrusul ve sağlamlık ile daha hızlı sonuçlara ulaşmak için Ansys Fluent, Ansys CFX ve SpaceClaim onlara bu yolda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Ansys CFD Premium satın alamk için irtibat kurun.

Ansys CFD Premium Fluent Yazılımı Nedir?

Ansys Fluent yazılımı, bir uçak kanadı üzerindeki hava akışından, fırındaki yanmaya, kabarcık sütunlarından petrol platformlarına, kan akışından yarı iletken imalatına kadar, temiz oda tasarımından atık su arıtma tesislerine kadar per çok endüstriyel alanda uygulalarda akış, türbülan, ısı transferi ve reaksiyon modellemek için ihtiyaç duyulan geniş bir fiziksel modelleme yeteneklerine sahiptir. Ansys Fluent ile silindir içi yanma, aero-akustik, turbomakine ve çok fazlı sistemleri modelleme yeteneklerine sahip özel modeller de dahil olmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir.

Ansys SpaceClaim ile CFD Öncesi Model Hazırlama

Ansys SpaceClaim herhangi bir analiz uzmanı veya mühendisin iş akışında hangi durumda oldukları farketmeksizin CFD için geometri oluşturma, düzenleme, temizleme ve onarma yeteneklerine sahip olmasını sağlayan, hızlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip, 3 boyutlu modelleme yazılımı çözümüdür. Ansys içerisinde entegre olarak çalışmakta ve bu durum büyük avantaj sağlamaktadır.

Ansy CFX Yazılımı Nedir?

Ansys CFX yazılımı, CFD uygulamaları ve multifizik uygulamalarda hızlı bir şekilde, güvenilir ve doğru çözümler sunan, yüksek performanslı bir hesaplamalı akışkanlar dinamiği (HAD) yazılımı aracıdır. Pompalardan fanlara, kompresörlerden hidrolik türbinlere kadar bir çok alanda yüksek doğrulukta ve hızlı çözümler elde etmeniz mümkün.

Ansys CFD Premium Paketini Nasıl Satın Alırım

MARSİS İnovasyon uzman ekibi ve teknik alt yapısı ile Ansys CFD Premium satışı ve teknik desteği sağlamaktadır. Teklif alma ve satın almak için irtibat kurunuz. Tübitak ve KOSGEB gibi kurumların verdiği desteklerle yazılımı satın alabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: