Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Eğitim

Anasayfa » Ansys Eğitim

Ansys eğitim yazılımı sonlu elemanlar analizi yazılımları arasında dünyanın amiral gemisi niteliğindedir. Statik analizden, dinamik analize, Explicit Dynamics analizden akış analizlerine, elektromanyetik analizlere kadar geniş bir yelpazede analiz türü bulunmaktadır. Ayrıca tasarımda gerek geometrik optimizasyon gerekse topoloji optimizasyon açısından önemli araçlara sahiptir. Ansys eğitimi profesyonel ekibiyle ve akademik bakış açısı ile kurs alabilirsiniz. Eğitim ve danışmanlık almak için bizimle irtibata geçiniz. Sonlu elemanlar analizi eğitimi ile birlikte Ansys analiz eğitimi de alıp profesyonel analiz uzmanı olabilirsiniz. Bu makalede Ansys, Ansys Fluent eğitim, Ansys eğitimi videoları, Ansys eğitimi seti, Ansys Maxwell eğitim ve diğer bilgileri bu makalede bulabilirsiniz. Online Ansys eğitimi almak için TIKLAYIN.

Ansys Eğitim için profesyonel adres. Profesyonel analiz uzmanı olmak isteyenler, yapısal analizden akış analizine, elektromanyetik analizlerden topoloji optimizasyonuna kadar ansys kursu. Sonlu elemanlar analizi tabanlı çözümlerde profesyonel çözüm ortağınız.
Ansys Eğitim Merkezi

Ansys Workbench Eğitim

Ansys yazılımı eski versiyonunda klasik Ansys olarak geçmekteydi. Yeni arayüzü Ansys Workbench olarak geçmektedir. Özellikle çoklu fizik çalışmalarda kullanılabilen, parametrik optimizasyon yapılabilen ve kolay ve pratik bir arayüzü bulunmaktadır. Marsis İnovasyon Ansys workbench eğitim yeni ara yüzde vermektedir. Ansys workbench eğitim için irtibat kurun.

Online Ansys Kursu ve Marsis İnovasyon

Online Ansys Kursu artık dijitalleşmenin gerektirdiği bir eğitimdir. İş yaşamı, yoğun yaşam ve özellikle bu tür pandemi durumlarında artık eğitimler uzaktan yapılmaktadır. Çekim ile yapılan eğitimler verimsiz olmakta ve öğretmen öğrenci ilişkisi açısından problem olmaktadır. Marsis İnovasyon, dünyanın lider yazılımı Ansys ürünlerinin ONLİNE eğitim sürecini başlatmıştır. Eğitimler Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Selim HARTOMACIOĞLU tarafından verilmektedir. Online Ansys almak için bizi arayın.

Kursİçeriği Nedir?

Ansys satın alma işlemi ile Ansys eğitimi içeriği firmaların taleplerine göre yapısal analiz, akış analizi ve elektromanyetik başlıklarında olmaktadır. Ayrıca geometri optimizasyonu ve topoloji optimizasyonu, eklemeli imalat yazılımı ve diğer ilgili yazılımlara göre eğitim programı belirlenebilmektedir. Ansys ürünlerinin eğitimini profesyonel ekip ve alt yapı ile sağlayan Marsis İnovasyon, Ansys yetkili satış ve eğitim merkezidir. Eğitim içeriklerinde uygulamalı olarak yapısal analizden akış analizlerine, elektromanyetik analizlerden topoloji optimizasyona kadar bir çok alanda uygulamalı problem çözümü sağlanmaktadır. Ansys eğitimi içeriği firmanızın ve sizin beklentilerinize göre düzenlenmektedir.

 • Nümerik Analiz Nedir? Sonlu Elemanlar Analizi Teorisi
 • Analiz için geometri hazırlama (SpaceClaim ve Design Moduler)
 • Mesh atma (Ansys Meshing)
 • Ansys Static Structural Eğitimi
 • Ansys Transient Structural Eğitimi
 • Ansys Rigid Body Dynamics Eğitimi
 • Ansys Buckling Eğitimi
 • Ansys Yorulma Eğitimi
 • Anys Modal Analiz Eğitimi
 • Anys Vibration Eğitimi
 • Ansys Design Optimization eğitimi
 • Ansys Thermal analiz eğitimi
 • Ansys Transient Thermal Analiz eğitimi
 • Ansys Fluent Eğitimi
 • Ansys CFX Eğitimi
 • Ansys Maxwell Eğitimi
 • Ansys Autodyn Eğitimi

Kurs Tarihleri

Eğitimler firmalardan gelen talepler üzerine kurumsal bazda verilmektedir. Firmanızda veya merkezimizde verilebilecek olan Ansys eğitimlerini 13 yıllık Ansys tecrübesi bulunan ve 150’nin üzerinde Ansys analizleri gerçekleştirmiş olan Dr.Öğr.Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU tarafından verilmektedir. TÜBİTAK ve diğer projeleriniz kapsamında profesyonel Ansys kursu alabilir ve projelerinize değer katabilirsiniz. Eğitimleri firmanızda alabilirsiniz. İstanbul, Bursa, İzmir, Kocaeli, Eskişehir, Sakarya, Düzce, Konya, Ankara ve diğer illerimizde eğitim verilmektedir.

Hangi Seviyede Anys Eğitimi Alabilirim?

Eğitim seviyesi başlangıç, orta ve ileri seviye olarak belirlenmiştir. Firmanızın personelinin tecübesi ve aldığı eğitimlere göre seviyeleri belirlenerek, ayrıca firmanızın çalışma alanına göre analiz türleri belirlenmektedir. Yani firmanızın ilk olarak mevcut durumunu görüşmelerle ortaya çıkartıp, elde edilen verilere göre eğitim planları yapılmaktadır.

Ansys Eğitimi Sonunda Sertifika Veriliyor mu?

Marsis İnovasyon, Ansys ürünlerinin satış ve eğitim bayisi olduğu için profseyonel bir eğitim imkanı sağlamaktadır. Eğitim sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilmekte ve uluslararası geçerliliği bulunmaktadır.

Özel Ansys Eğitimi Alabilir miyim?

Özel yani birebir Ansys kursunu firmamız tarafından sağlanmaktadır. Belirleyeceğiniz konu başlıklarına göre mevcut ansys eğitimi seviyeniz göz önüne alarak eğitim planı hazırlanmakta ve ansys bilgi ve yetekleriniz alacağınız profesyonel eğitimle iler seviyeye çıkartılmaktadır. Özel Ansys ders saatleri kişiye göre ve çalışma disiplininize göre değişmektedir. Profesyonel analiz uzmanı olabilmek için düzenli ve sürekli çalışma ilkesine göre eğitim saatleri düzünlenmektedir.

Ansys Kursu İstanbul Merkezli midir? (Sonlu Elemanlar Analizi Eğitim)

Marsis İnovasyon tarafından sağlanan Ansys eğitimleri Türkiye geneli bütün bölgelerdeki firmalarda verilmektedir. Ansys eğitimi konusunda firma merkezimizde eğitim talebinizde karşılanmaktadır. Ansys yetkili eğitim merkezi olan firmamız, profesyonel seviyede sonlu elemanlar eğitimi almak isteyen, Ansys yazılımı konusunda uzmanlaşmak isteyen firmalara yöneliktir. Ayrıca özel ve özel gruplar halinde eğitimler düzenlenmekte, yine OSB, meslek kuruluşu dernekleri veya eğitim kurumlarında eğitim düzenlenebilmektedir. Eğitimler ve eğitim almak için bizimle irtibat kurun.

Ansys Fluent Eğitim

Ansys eğitim kapsamında Ansys Fluent Eğitim i alabilirsiniz. Firmanızın akış analizi yeteneklerini arttırmak üzere dünyanın en kapsamlı CFD analizi yazılımı olan Ansys Fluent ve Ansys CFX eğitimi alabilirsiniz. Profesyonel eğitim ortamı ve içeriği, uzman eğitmeni ile Marsis İnovasyon Ansys Eğitimi sağlamaktadır. Ansys Fluent Eğitim almak için bizimle irtibat kurun.

Ansys fluent eğitim konusunda profesyonel eğitim almak ve mesleğinize, firmanıza değer katmak için bize ulaşın.
ansys fluent eğitim

Ansys Eğitim Seti

Ansys dünyanın lider sonlu elemanlar yazılımıdır. Bir platformdur. Bu platformda bütün disiplinlerde analiz modülleri bulunmaktadır. Bu modüller ile ileri simülasyon imkanı sağlamaktadır. Ansys eğitimi seti ile nümerik simülasyonlar konusunda gelişiminizi sağlayın ve firmanızın çalışanlarının ürün geliştirme performanslarını arttırın. Ansys eğitim seti yakında duyurulacaktır.

Ansys Maxwell Eğitim

Ansys Maxwell elektromanyetik simülasyon alanında lider yazılımdır. Elektromanyetik teknoloji her geçen gün ürünlerde kullanılmakta ve yeni teknolojiler, ürünler ortaya çıkmaktadır. Ansys Maxwell Eğitim almak için bizimle iletişim kurun. Eğitim içeriği firmanızın ve sizin beklentilerine göre düzenlenmekte ve eğitim gerçekleşmektedir. Uygulama ağırlıklı olan eğitimde teorik destek de sağlanmakta ve analiz yapabilir düzeye gelmeniz sağlanmaktadır.

Ansys Eğitim Videoları

Marsis İnovasyon olarak uzman ekibimiz ile Ansys eğitim videoları hazırlık aşamasındayız. Ansys eğitim videoları ile uzaktan eğitim imkanı sağlanarak yazılım eğitimi alabilecek ve gelişeceksiniz. Ansys yazılımı ile dünyanın her yerinden uzaktan eğitim alarak firmanızın ve çalışanlarınızın gelişimine katkıda bulunun. Öğrenciler projelerinde özel uzaktan eğitim alarak projelerini hayata geçirme imkanı bulacaktır.

Ansys Eğitimi Talebini İletme

Profesyonel seviyede Ansys kursları almak için firma bilgi seviyeniz, alanınız ve eğitim almak istediğiniz modülleri belirlemek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğitimlerimiz ileri iş istasyonlarının olduğu, profesyonel eğitim ortamlarında ve yerlerde yapılmaktadır. Eğitim sonunda katılım sertifikası verilmekte ve proje yaparak iş yaşamına atılacak bilgi ve tecrübeye sahip olacaksınız. Eğitimlerimiz Dr. Öğr. Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU’ koordinatörlüğündedir. Ansys kursu almak için bize ulaşın. +90 216 599 19 59

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: