Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Maxwell

Anasayfa » Ansys Maxwell

Elektromanyetik alan, elektrik alanından ve manyetik alandan meydana gelir. Bu alanda en gelişmiş ve bilimsel çalışmalarla doğruluğu ıspatlanmış yazılım Ansys Maxwell’dir. Ansys Maxwell, elektrik motorları, eyleyiciler, algılayıcılar, dönüştürücüler ve diğer elektromanyetik ve elektromekanik araçların analizi ve tasırımı için güçlü bir yazılımdır. Yazılım yıllardar gerek akademik çalışmalarla gerek endüstri uygulamaları ile kendini ispatlamış ve uygulamada yer bulan bir büyük yazılımdır. Ürünlerinize sahip çıkmak mı istiyorsunuz, ar-ge zamanını azaltmak mı istiyorsunuz, adresiniz Ansys Maxwell olmalıdır.

Ansys Maxwell ile manyetik simülasyonlarınızı gerçekleştirin ve prototip sayınızı azaltarak Ar-Ge teknikleri ile süreçlerinizi verimli hale getirin. Ansys Maxwell Satış Fiyatı ve Teknik Almak İçin İletişim Kurunuz
Ansys Maxwell

Neden Maxwell?

Maxwell ile birlikte, elektromanyetik bileşenlerin doğrusal-olmayan, zamana bağlı değişen hareketi ve bunların sürücü devresi ve kontrol sistem tasarımı üzerine etkisini analiz edebilme yeteneğine sahiptir. İleri seviye elektromanyetik alan çözücüleri kullanılarak bunları bütünleşik devre ve sistem simülasyon teknolojisine sorunsuz bir şekilde bağlayarak donanımda prototip oluşturmadan çok önce sistemlerin performanısı görebilmektesiniz. Yani tıpkı bir sanal elektromanyetik laboratuvar imkanı sağlamaktadır. Daha hızlı, daha düşük maliyet ve geliştirilmiş sistem performansı ile önemli bir rekabetçi avantaj sağlamaktadır. Ürün geliştirme çok disiplinli bir çalışma gerektiren bir süreçtir. Elektromanyetik teorisinin hayat bulduğu ürünlerde, bu teknolojinin doğru kullanılması için analitik ve nümerik yöntemlerin doğru hesaplanması gerekmektedir.

Maxwell hangi çözücüleri içerir

  1. Katı hareket için zamana bağlı manyetik değişim
  2. AC elektromanyetik
  3. Statik manyetik
  4. Statik Elektrik
  5. DC İletimi
  6. Zamana bağlı elektrik değişimi
  7. Elektrik makineleri ve dönüştürücüler için uzman tasarım arayüzleri
  8. Devre ve sistem simülasyon

Maxwell yazılımı, Ansys Workbench arayüzünde çalışan, entegre olmuş ve eş zamanlı çalışan bir yazılımdır. Bu yazılılım ile Ansys’in 3d modelleme yazılımları olan SpaceClaim veya Design Modeler ile irtibat kurulabilmekte ve geometriler tasarımlarının yanında düzeltme işlemleride yapılmaktadır. Ayrıca diğer CAD programlarında yapılan 3d modellerinde arayüze import edilmesi ve Maxwell yazılımına aktarılması mümkündür.

Ansys Maxwell yazılımını nasıl satın alırım?

MARSİS İnovasyon uzman ekibi ve alt yapısı ile Maxwell yazılımının satışını yapmaktadır. Bayi olan Marsis’ten Ansys Maxwell teklif ve satın almak için irtibat kurunuz. Tübitak ve KOSGEB gibi kurumlarından projelerinden yararlanarak yazılım satın alabilirsiniz. Detaylı bilgi için bize ulaşın.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: