Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Mechanical Enterprise

Anasayfa » Ansys Mechanical Enterprise

Sonlu Elemanlar Analizi (FEA) için amiral gemisi niteliğindeki Ansys yazılımının en önemli ürün paketi Ansys Mechanical Enterprise ’dir. Ürün paketi, Ansys Mechanical arayüzü içinde çalışan, sonlu elemanlar analizi metodunu kullanarak yapısal analizler gerçekleştiren bir nümerik analiz çözümüdür. Geometri düzenleme, temizleme ve hata bulma işlemlerinden başlayarak optimizasyona kadar giden süreç içerisindeki işlemleri içeren büyük bir uygulama kütüphanesine sahiptir.  Mechanical Enterprise ile birlikte ileri düzey malzeme modelleri, karmaşık çevresel yüklemeler gibi daha ileri genel uygulamaların yanında, açık deniz hidrodinamiği ve katmanlı kompozit gibi özel bir sektörün de ihtiyacı olan simülasyonları güçlü çözücü alt yapısı ile yapabilmektedir.

Ansys Mechanical Enterprise fiyatı ve satın almak için teklif alın ve satın alın. Yapısal analiz konusunda firmanıza güç katın. Teklif ve satın almak için irtibat kurun.

Ansys Mechanical Enterprise fiyatı ne kadardır?

Ansys Mechanical Enterprise yazılımı için fiyatlama çalışması talep etmeniz halinde MARSİS İnovasyon sizlere teklif çalışması hazırlayacaktır. İndirimli bir ürün satın almak ve eğitim, teknik destek ve diğer hizmetlerden yararlanmak için lütfen irtibat kurunuz.

Ansys Mechanical Enterprise Malzeme Modelleri Nelerdir?

Üründe kullanılan malzeme grupları çok fazla çeşitliliktedir. Hiperelastisite’den şekil hafızalı alaşımlara, topraktan betona, plastiklere, metal ve metal olmaya malzemelere kadar geniş bir yelpazede malzeme modelleri Ansys Mechanical Enterprise kütüphanesinde bulunmaktadır. Malzeme modelleri olmayanları da güvenilir kaynaklardan ulaşarak kendiniz oluşturabilirsiniz.

Ansys Mechanical Enterprise Dinamik Analiz Kapasitesi Nedir?

Ürün modal analiz, harmonik, spektrum ve rastsal titreşim gibi lineer tabanlı analizlere, ön gerilme ve hızlı çözüm için ileri düzey analiz ayarlarıda barındırarak kullanıcının temel dinamik analiz araçlarını fazlası ile karşılamaktadır. Ayrıca bunun yanında zamana bağlı (Transient) uzay senaryoları olduğunda gerek analiz dediğimiz Explicit analiz, gerek kapalı analiz deline implicit çözücülerden faydalanılarak çözüme gidebilmekte ve güçlü alt yapısı bulunmaktadır. Rijit dinamik analiz mi yapmak istiyorsunuz? Çözücüsü sayesinde mekanizma tekniğinin son derece hızlı olarak simülasyon edebilmesinin yanında, Komponent Mod Sentezi (CMS) tekniği de bu tür analizlere dahil edilmesi nedeni ile simülasyonda rijit hariç esnek parçaların bulunduğu durumlarda bile yüksek çözüm hızının korunması sağlanmaktadır.  Güçlü çözücüsü ve kolay kullanımı ile ürünler hizmetinizdedir. Ansys mechanical enterprise ile firmanıza güç katın.

Katma Değer Nedir?

Alacağınız bu ürünler ile iş akışınızı özelleştirirken, işlevsellik eklemenize, simülasyon işlemlerinizi hızlandırmaya ve bunun yanında bir çok yeteneğe olanak tanıyan ANSYS ACT ve bunun yanında içinde gömülü optimizasyon teknolojisi sayesinde en kısa zamanda en doğru sonucu almanızı sağlayan ANSYS DesignXplorer gibi araçları içermektedir. Bu araçları kullanmanın yanında ayrıca ANSYS SpaceClaim kullanılmasında mükemmel tasarım ve düzenleme araçları sunmaktadır. Analiz için tasarımın hazır hale getirilmesinde güçlü komutları olan Ansys SpaceClaim, iş akışını hızlandırarak sonuca daha hızlı gitmenizi sağlamaktadır. Ansys satın al mak için bizimle irtibat kurun. Profesyonel seviyede Ansys Eğitimi için teklif isteyiniz. Tübitak gibi kurumların Ar-Ge projeleri ile programı satın alma fikrini değerlendirebilirsiniz ( ansys satın al ).

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: