Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Mechanical Premium

Anasayfa » Ansys Mechanical Premium

Ürün ile nümerik simülasyonda ileri noktaya çıkabilirsiniz. Analiz çalışmalarınızda mükemmel sonuç almak ve çalışmalarınızı zamanında bitirmek istiyorsanız Ansys Mechanical Premium tam olarak sizin ürününüzdür.

Ansys mechanical premium yazılımı satın alarak firmanızın yapısal analiz problemlerini çözün. Fiyat ve teklif almak için bizimle irtibat kurun.

Mechanical Premium İleri Seviye Non-Lineer Simülasyonlar ve Lineer Dinamik Analizler

Premium paketi ile gerçek yapısal analiz çalışmaları için karar vermenizi sağlayabilecek güçlü FEA modelleme kabiliyeti ve kolay, pratik bir arayüzü bulunmaktadır. Çok kapsamlı ölçeklenebilirliğe sahip olan, geniş bir endüstri tarafından kabul edilmiş ve uygulanmamış, dünya çapında mühendis kullanıcı grubuna sahip olan Ansys, Premium paketi ile hizmetinizdedir.

Ansys Mechanical Premium Desteklenen Özellikleri

Bu ürün grubu ile lineer dinamik, doğrusal olmayan problemler, mekanizmalar, termal modelleme ve multidisiplin çalışmalar yapmaya olanak tanımaktadır.

Ansys Mechanical Premium Lineer Dinamik Analiz Kapasitesi

Bir ürünün doğal frekanslarının ve harmonik yüklerin neden olduğu zararlı etkileri bulma durumunun yanında, rastsal ya da PSD titreşim olarak tanımlanan ulaşım veya deprem gibi olaylar esnasında ortaya çıkan sonuçlardan kaynaklı davranışları açıklayabilmek mühendislere, tasarımlarının dinamik ortamlarda nasıl çalıştığını, kesin bir şekilde tahmin edebilme yeteneği sağlamaktadır. Burada ayrıca ön yüklerinde sisteme dahil edilmesine ile profesyonel çözümler elde edilmekte ve sonuçlar raporlanabilmektedir. Sistemin kendi ağırlığı ise dâhil edilerek Ansys mükemmel bir çözüm yeteneği sağlamaktadır.

Ansys Mechanical Premium Non-Lineer Problemlere Yönelik Avantajlar

Lineer olmayan mühendislik problemlerinin çözümüne yönelik simülasyonlar sayesinde lineer ve elastik malzemelerin yanında malzemelerin plastik ve isteğe göre hiperelastik deformasyona uğradıklarında gösterecekleri davranışların simülasyon edebilme yeteneği mükemmeldir. Temas halinde çalışan makine elemanlarının temas ve yüksek yer değiştirmelerde sürtünme katsayısı hesaba katılarak yâda isteğe göre katılmayarak mükemmel Ansys çözümleri elde edilebilir.

Ansys Mechanical Premium’da Mekanizma Tekniği Problemleri

Mekanizmalar mühendislik uygulamalarında çokça kullanılan ve analitik olarak çözümünde yüksek matematik bilgisi gerektiren uygulamalardır. Ansys Rijit dinamik modülü ile mekanizmalar simüle edilebilmektedir. Çözümler hızlı ve pratiktir.

Ansys Mechanical Premium Termal Modelleme Yeteneği

Bir ürün içinde birçok bileşen yâda parça bulunmaktadır. Ürünlerin bileşenleri çevreleri ile ısı iletiminin, taşınımın ve ışınımın önemli etkileri vardır. Bu değişkenleri simüle etmek önemli bir çalışmadır. Termal analiz yanında termal değerlerin sebep olacağı termal gerilme analizleri de profesyonel olarak yapılmaktadır.

Mechanical Premium Fiyatı Nedir?

Ansys Mechanical Premium ürünü ile ilgili fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen irtibat kurunuz. Marsis İnovasyon, Ansys satış bayisidir ve teknik destek konusunda da destek alabilirsiniz.  Profesyonel satış süreci ve hizmeti almak için irtibat kurunuz. Tübitak ve KOSGEB gibi kurumların destekleri ile programı satın alabilirsiniz. Ansys satın al için irtibat kurunuz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: