Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Mechanical Pro

Anasayfa » Ansys Mechanical Pro

Ürünlerinizi gerçek çalışma koşullarında test etmek ister misiniz? O zaman Ansys Mechanical Pro versiyonu tam size göredir. Ürün yüksek kapasiteli bir analiz platformudur. Karmaşık değil daha pratik, kullanıcı dostu ve detaylı arayüzü ile çalışmalarda verimlilik artışı sağlar Ürün geliştirme sürecinde üç farklı yaklaşım vardır. Bunlar öz ürün, somut ürün ve genişletilmiş ürün. Genişletilmiş ürün geliştirmek istiyorsanız Ansys sizin vazgeçilmez çözümünüzdür.

Ansys mechanical pro ürün paketi ile firmanızın yapısal analiz simülasyonlarını çözerek firmanıza değer katın ve bir adım önde olun. Satın almak için lütfen teklif isteyiniz.

Mechanical Pro’da Temas Kabiliyetleri Nelerdir?

Temas çoklu montaj parçalarına sahip ürünlerde vazgeçilmez bir özelliktir.  Bir parçanın birden çok parça ile olan etkileşimleri simülasyonda hesaba katılması gereken önemli bir yapıdır. Temas türleri olarak temel olarak sürtünmeli ve sürtünmesiz olmak üzere iki çeşittir. Analiz çalışmasında en önemli noktalardan birisi olana temas (contact) yüzeyleri iyi tespit edilmeli ve uygun kontak tipi ve parametreleri seçilmelidir. Aksi halde Ansys mechanical pro ile yapacağınız çözümlerde hata miktarını arttırabilirsiniz.

Ansys Mechanical Pro Yorulma Analizi Kapasitesi

Özellikle dinamik yükleme altında çalışan ürünlerde yorulma kaçınılmaz bir durumdur. Bu durumu önceden kestirmek ve buna göre ürünü revizyon etmek önemlidir. Ansys yazılımı ile yorulma açısından ürünler incelenebilmektedir. Deneysel olarak elde edilen yorulma s/n eğrisi değerlendirilerek, yorumlanarak, işleme konularak çözümler elde edilebilmektedir. Aynı şekilde yükün değişikliğine göre data alınarak analiz işlemine tabi tutulabilmektedir.

Ansys Mechanical Pro Çözüm Yeteneği

Aşırı deformasyon non-lineer çözüm gerektiren bir durumdur. Bu durumu modellemek son derece önemlidir. Bu durumdan kaynaklanan geometrik anti-doğrusallığı analizlere dâhil edilmesi durumu ‘gerilme sertleşmesi gibi’ fenomenlerin yarattığı etkileri doğru bir şekilde hesaplayabilir. Bu tür büyük deformasyon çözümü gerektiren analizlerde doğrusal varsayımlar yapmak sonuçlarda büyük hassasiyet kaybına neden olabilir.  Ansys mechanical pro satın alarak firmanıza güç katın.

Ansys Pro paketi, ürün geliştirme yapan firmaların vazgeçilmez ürün paketidir. Ürünlerinizin geliştirme sürelerini kısaltmak, ürünleri daha optimal noktada ve malzemede üretmek için gerekli olan analiz çalışmaları önemlidir ve hassas bir şekilde simüle edilebilmelidir. Gerçek çalışma ortamlarına göre modelleme ise ayrı bir bakış açısıdır. Ansys ile ürünlerinizin bütün disiplinlerde analizlerinin gerçekleştirilmesi ve raporlanması mümkündür.

Mechanical Pro Fiyatı Ne Kadar ?

Ansys Mechanical Pro paketi ile ilgili fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında detaylı bilgi almak için lütfen irtibat kurunuz. Marsis İnovasyon, Ansys satış bayisidir ve teknik destek konusunda da destek alabilirsiniz.  Profesyonel satış süreci ve hizmeti almak için irtibat kurunuz. Kosgeb ve Tübitak gibi kurumların verdiği Ar-Ge destekleri ile yazılımı satın alabilirsiniz. Ürün geliştirme süreçlerinizin vazgeçilmez aracı olan Ansys ile ürünlerinizi daha hızlı, daha güvenilir ve daha kısa sürede geliştirebilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: