Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Öğrenci Sürümü

15.02.2020
4.660

Dünyanın lider nümerik analiz yazılımı olan Ansys, öğrencilere yönelik ürünlerini ücretsiz olarak sunuyor. Teknolojinin hızla gelişmiş. Bilgisayarla bütünleşik ürün geliştirmenin önemli hale gelmiş ve firmaların rekabet güçlerini arttıracak çözüm nümerik analizlerdir. Nümerik analiz yazılımlarını öğrenmek ve tecrübe sahibi olmak uzun yıllar alan ve zaman gerektiren bir durumdur. Öğrencilerin daha üniversitede iken bu tür yazılımlarla tanışmaları, problem çözmeleri önemlidir. Bu amatla ansys student versiyonu ile öğrencilerin hizmetine sunmuş ve çok büyük talep almıştır. Ansys öğrenci sürümü kurulumu için ücretsiz indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ürün geliştirme nedir ?

Ansys Student sürümü ile öğrenciler artık projelerine güç katıyor ve nümerik çözüm tekniklerini öğreniyor. Ansys student indir ve linki için irtibat kurunuz.
Ansys Student

Ansys Student Sürümü Nasıl İndirebilirim?

Ansys öğrencilerin teknolojik olarak gelişmeleri için seferber oldu. Bir çok ürün grubunu öğrencilere ücretsiz olarak sunan Ansys, öğrencilerin mesleki gelişimlerine büyük destek sağlıyor. Ansys student sürümünü https://www.ansys.com/academic/free-student-products linkinden indirebilirsiniz.

Nümerik Simülasyonlar için Ansys Student

Ansys ürünleri; yapısal analiz, akış analizleri, elektromanyetik analiz, gömülü sistemler, katmanlı imalat ve bir çok alanda, multi disiplin çalışma düzeni içinde analiz imkanı sağlamaktadır. Öğrencilerin öğrendiği teorik bilgileri uygulama imkanı sunan Ansys Student yazılımı ücretsiz olarak öğrencilere sunulmakta ve kullanılmaktadır.

Ansys Öğrenci Sürümü ile projelerinizde, ödevlerinizde ve gelişiminizde fark yaratın. Hemde ücretsiz
Sürümü

Sürümünü Projelerinizde Kullanın ve Fark Yaratın

Ansys öğrenci sürümü bir çok disiplinde analiz imkanı sağlamaktadır. Sonlu elemanlar analizi tabanlı çalışan yazılım, özellikle mukavemet, akış, elektromanyetik, katmanlı imalat ve bir çok alanda analiz yapılabilir ve çalışabilir. Çalışmalarda yüksek doğrulukta sonuç almak ve yorumlamak için teorik bilgileri üniversite eğitiminde almaktasınız. Fakat uygulama yapılamadığı için öğrenme tam olarak gerçekleşememektedir. Bu program sayesinde teorik bilgilerinizi uygulama imkanı bulabilir ve fark yaratabilirsiniz.

Öğrencilere Yönelik Ansys Eğitimi

Öğrencilerin ansys eğitimi ile ilgili arayışlarına yönelik Marsis İnovasyon, yetkili eğitim merkezi, eğitimler düzenlemektedir. Ar-Ge mühendisi olmak isteyen mühendis adaylarının öğrenmesi gereken yazılımların başında gelen Ansys, Marsis İnovasyon ile profesyonel bir ansys eğitimi alabilir ve meslek hayatında bir adım öne geçebilirsiniz.

Sürümü Farkı

Dünyanın amiral gemisi niteliğindeki Ansys student ürünleri ile mesleki geleceğinize fark yaratın ve bir adım önde olun. sürümü farkı diğer lisanslardan ticari olarak ve mesh sayısında bir fark vardır. Öğrenci sürümünü ticari amaçla kullanamazsınız, sadece öğrencilik yaşamınızda proje, ödev ve tezlerinizde kullanabilirsiniz.

Sürümü İndir

sürümünü https://www.ansys.com/academic/free-student-products linkiden indirebilir ve bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) yazılımları arasında en güçlü, en çok kullanılan ve yaygın ağa sahip olan yazılım Ansys’tir. Ansys öğrenerek fark yaratın.

Ansys Student Kurulumu

sürümü kurulumu yani ansys student yazılımını ilgili linkten indirdikten sonra kurulum işlemlerini takip ederek bilgisayarınıza kurabilir ve aktive edebilirsiniz. Analiz yapacağınız bilgisayarın temel yeterliliklere sahip olması ve performans açısından yeterli olması gerekmektedir. kurulumu için ücretsiz yazılımın sunulduğu linki kullanabilirsiniz.

Satış Bayisi

distribütörü bulunmakta ve alt bayiler de bulunmaktadır. Marsis İnovasyon yetkili satış ve eğitim merkezidir. Ansys ürünleri konusunda uzman olan ve gerek satış, gerek teknik destek ve eğitim hizmetleri profesyonel olarak sunulmaktadır. Hizmetlerimizden haberdar olmak, bilgi almak ve ansys satın almak için bizimle irtibta kurun. +90 216 599 19 59

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: