Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Ansys Satış Bayisi

25.01.2020
2.732

Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) yazılım olan ileri simülasyon teknolojilerini barındarın bir ürün grubudur. Workbench arayüzü ile satışa sunulan satın almak ve Türkiye satış bayisi için Marsis İnovasyon’u arayın. satış, ansys Türikye, workbench Türkiye, fiyat, ansys programı fiyatı, fluent fiyatı, workbench ücreti ve hakkında bilgiler detaylı olarak verilmiştir. satın al mak ve bilgi almak için irtibat kurunuz.

Ansys Türkiye

Dünyanın lider sonlu elemanlar yazılımı olan Ansys‘in Türkiye satış distribütörü bulunmaktadır. Marsis İnovasyon ise satış bayisidir. Profesyonel ekip ve teknik altyapı ile satış hizmeti veren Marsis, aynı zamanda eğitim ve teknik destekde vermektedir. Profesyonel çözüm ortağınız olan MARSİS İnovasyon ile ürün geliştirme süreçlerinizi iyileştirecek yazılım olan Ansys’i satın alabilir ve mükemmel yazılımı mühendislerinizle buluşturabilirsiniz. Marsis İnovasyon ile firmanıza güç katacak olan yazılımını tedarik edebilir ve çalışmaları yürütebilirsiniz. Ürün geliştirme nedir.

Workbench Fiyatı (Ansys satış)

Yazılım bir ürün grubudur. İçerisinde mekanik, elektromanyetik, akış ve diğer bir çok disiplinde analiz modülü vardır. Ayrıca tasarım yazılımları, mesh yazılımları ve diğer ilgili alanlarda bir çok modül bulunmaktadır. fiyatı ve lisans ücretleri için Türkiye satış bayisi olan Marsis İnovasyon ile irtibat kurun. Fiyatlandırma işlemi yazılım modülleri, çekirdek sayısı ve diğer özelliklere göre değişme göstermektedir.

Fluent Fiyatı

Ansys Fluent dünyanın en gelişmiş CFD yazılımıdır. Güçlü çözüm algoritmaları, kolay kullanım sağlayan arayüzü ve yetenekleri ile zirvede olan yazılım Ansys Fluent fiyatı hakkınad ve diğer teknik detaylar için Türkiye satış bayisi olan Marsis İnovasyon ile iletişim kurun. Satış, teknik destek ve eğitim hizmeti sağlamaktadır. Fiyatlandırma için istenilen özellikler ve gereklilikler belirlendikten sonra, yani birebir görüşmeden sonra belirlenmektedir. Karar verme süreci sonrası teklif çalışması yapılmakta ve çalışma yürütülmektedir. Süreç tamamen profesyonel olarak ve eksiksiz yürütülmektedir. Profesyonel bir analiz yazılımı olan Ansys’e sahip olmak firmanıza büyük güç katacak ve rekabet üstünlüğü sağlayacaktır.

Ansys Satın Alma Süresi

Ansys Satın almak için Marsis İnovasyon (+90 530 185 81 53) numaralı telefonu aramanız veya e mail (marsisinovasyon@gmail.com)’a atmanız durumunda en kısa sürede firma yetkililerimiz sizinle irtibata geçecektir. İlk görüşmede firmanızın ihtiyacı olan Ansys ürünlerinin tespiti ve örnek uygulama ile çalışılmasını kapsamaktadır. Sonrasında teklif verilerek satın alma için süreç başlatılmış olacaktır. Her firmaya müşteri portal’da şifre oluşturmakta ve oradan eğitim süreçlerini takip edebilmektedir. Ayrıca lisans satın alınması sonrası alınan ürün paketine göre eğitimler düzenlenmektedir. Satın alma süreçlerinde devlet desteklerinden yararlanabilir ve teşvik alabilirsiniz.

Ansys Satış Paketleri

Ansys yazılımının satın alınması durumlarında farklı ürün paketleri bulunmaktadır. Bunlar 1) Ansys Mechanical Pro, 2) Ansys Mechanical Premium , 3) Ansys Mechanical Enterprise, 4) CFD Enterprise, 5) CFD Premium, Ansys Additive Print, Ansys Maxwell ‘dir. Hangi pareti satın alacaksınız? Gelin firmanızın özelliklerini analiz edip ona göre belirleyelim. Ansys dünyanın lider yazılımıdır ve çok disiplinli çalışma imkanı sağlamaktadır.

Marsis İnovasyon ile Ansys Satış

Marsis İnovasyon bir Ar-Ge firmasıdır. Ar-Ge yazılımları ve süreçleri, çalışmalar ve ekipmanlar üzerinde durmaktadır. Ansys ürünlerinin satış bayiliğini yapan Marsis, ihtiyacınız olan Ansys ürününü belirleyip satış sürecini yönetmektedir. Ansys ile ürünlerinizin bütün disiplinlerde analizlerini gerçekleştirebilir ve yüksek doğrulukta sonuçlar alabilirsiniz. Sonuçların doğruluğu profesyonel kullanıcılar için önemlidir.

Nasıl İletişim Kuracağım

Marsis İnovasyon firmasını +90 216 599 19 59 numaralı telefon veya marsisinovasyon@gmail.com maid adresinden bulabilirsiniz. Yetkili satış ve eğitim bayisi olan Marsis ve ürünler hakkında bilgi için telefonunuzu bekliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: