Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Elektromıknatıs 100 Kg

Anasayfa » Elektromıknatıs 100 Kg

Elektromıknatıs, elektrik akımı ve bobin vasıtasıyla manyetize olabilen malzemeleri mıknatısa çeviren bir sistemdir. Marsis İnovasyon, inovatif elektromıknatıs geliştirmekte ve endüstriyel uygulamacıların hizmetine sunmaktadır. Elektromıknatıs 100 Kg büyüklüğündeki mıknatıs için siparişleriniz sonrası 1 hafta içinde ürün size teslim edilmektedir. Satın almak için bizimle iletişim kurun. 0216 599 19 59. Ürünlerinizin geliştirilmesinde beraber çalışalım.

Elektromıknatıs 100 Kg ürünü için yüksek dayanım ve ömür sağlanmaktadır. Elektromıknatıs satın almak için bizimle iletişim kurun.
Elektromıknatıs 100 Kg

Elektromıknatıs 100 Kg Sipariş

Siparişleriniz alınmaktadır. İsteğiniz ölçüde ve voltaj değerlerinde, ısınma problemi olmayan, yüksek kalite bakır tel ile yapılmış bobinler ve düşük karbon içerikli malzeme ile yüksek ömür değerinde elektromıknatıs satın almak için Marsis İnovasyon ile iletişim kurun. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız, sizin talepleriniz ve beklentilerinize göre ürünlerinizi geliştirmekte ve teslimat yapmaktadır. Ürün geliştirme fikirden ticarileşmeye giden bir süreçtir. Müşteri ile birlikte uyum içinde yürütülen bu süreç, yüksek kalitede ürünlerin geliştirilmeleri için önemlidir.

Ürünler Yerli Üretim Midir?

Elektromıknatıs 100 Kg ürünleri %100 yerli üretim teknikleri ile üretilmiş ve satışa sunulmuş ürünlerdir. 0.1 Kg değerinden 1000Kg değerine kadar geniş bir aralıkta elektromıknatıs geliştirilmekte ve endüstriyel ürün geliştiren firmaların hizmetine sunmaktadır.

Özel Elektromıknatıs Talep Edebilir miyim?

Değişen teknoloji ve beklenen farklı ürün geliştirme süreçleri için farklı ölçülerde ve kaldırma kuvvetlerinde elektromıknatıs üretimi gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin geliştirilmesinde Ansys Maxwell yazılımı kullanılmakta ve gerekli elektriksel değerleri hesaplanarak sonrasınad bobin parametreleri olan sarım sayısı, tel çapı ve direnç değeri bulunmaktadır. Voltaj değeri olarak ise farklı değerlere uygun bobin üretimi yapılabilmektedir.

Elektromıknatıs 100 Kg nerelerde kullanılmaktadır.

Elektomıknatıslar üretim tesislerinde, robotlarda, akıllı üretim hatlarında, karanlık fabrikalarda ve bir çok alanlarda kullanılmakta ve başarılı sonuçlar alabilmektedir. Ürünlerin üretim süreçlerini kolaylaştırmak, pratikleştirmek üzere geliştirilen bu ürünleri Marsis İnovasyon teknik altyapısı ve uzman ekibi ile profesyonel olarak geliştirmekte ve piyasaya sunmaktadır. Ürünlerimiz Marsis garantisi ile piyasaya sunulmaktadır.

Elektromıknatıs Nerden Satın Alabilirim?

Elektromıknatıs 100 Kg geliştirmek ve üretmek, istenilen kalitede ve ölçülerde üretmek önemli bir konu ve yüksek mühendislik bilgisi gerektiren bir alandır. Marsis İnovasyon elektromanyetik sistem geliştirme konusunda tecrübesi olan ve bir çok ürün geliştirmiş bir firmadır. İstediğiniz kalitede ve ölçülerde elektromıknatıs sipariş vermek için bizimle irtibat kurun. Sizinle görüştükten özel elektromanyetik sistem için çalışma yapmakta ve üretim gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimiz için 2 yıl garanti bulunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: