Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. No:2 Business İstanbul, B Blok, Kat:18 İç Kapı No: 179 Kadıköy / İstanbul
tr

Elektromıknatıs Fiyat

14.02.2020
896

Elektromıknatıs, elektrik akımı yardımıyla manyetik alan oluşturan ve ordana da mıknatıs oluşturan bir yapıdır. Elektromıknatıslar manyetize olabilen malzeme ve bobinden oluşmaktadır. Elektromanyetik analizlerin geliştimesi ile elektromıknatısların bir çok sektörde kullanımı yaygınlaşmış ve çalışmalar devam etmektedir. Elektromanyetik fiyat ve bilgi almak için, özel tip magnet ürettirmek için irtibat kurun. Elektromıknatıs fiyat ve teknik özellikler için detaylı çalışabilir ve istediğinize göre ürünler üretebiliriz.

Elektromıknatıs fiyat ve teknik bilgi için MARSİS İnovasyonu arayın. Uzman ekibi ve mühendislik hesapları ile elektromıknatıs alanında 15 yıllık tecrübe. Elektromıknatıs fiyat ve özellikler için irtibat kurun.
Elektromıknatıs Fiyat

Elektromıknatıs Nasıl Yapılır

Elektromıknatıs adından da belli olduğu üzere elektrik enerjisi ile üretilen bir güçtür. Manyetik alan teorisinden hareketle geliştirilen ve sarım sayısı, tel çapı ve geometrik ölçülerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş bir sistemdir. Elektromıknatıs fiyat konusu ürünün kalitesine göre ve yapısına göre değişiklik göstermektedir. Özellikle özel tasarım ürünler için teklif alınız. Tübitak ve diğer projelerinizde süreçlerinizi kolaylaştıracak özel çözümler için irtibat kurunuz.

Elektromıknatıs Fiyat ve Çalışma Alanları

Elektromıknatıs manyetik frenlerden, kaldırma ve taşıma araçlarına, paketleme sistemlerine kadar bir çok yerde kullanılmaktadır. Çalışma prensibi gereği elektromıknatıs sistemine akım verildiği zaman akım etkisiyle bir manyetik alan oluşur ve mıknatıs meydana gelmiş olur. Elektromanyetik fiyat ve teknik özellikler Ar-Ge çalışmaları sonrası biçimlenen ve beklenen değere çıkan bir durumdur.

Hangi Ölçülerde Elektromıknatıs Satın Alabilirim (Elektromıknatıs Fiyat)

Elektromıknatıslar için sabit bir ölçüler bulunmaktadır. Fakat isteğe göre istenilen çekme gücüne göre yeni bir tasarım yapıbaliir ve üretim gerçekleştirilebilir. Üretim öncesi Ansys Maxwell programı yardımıyla bobin tasarlanır ve parametreleri belirlenerek çekim kuvveti nümerik olarak hesaplanabilir. Sonrasında seri üretim için hazır hale getirilmiş olur. İstediğiniz çekme kuvveti ve gerekli akım değerlerini veridiğiniz zaman istediğiniz ölçüde, güçte ve şekilde elektromıktanıs yapıp sizlere teslim edilir. Elektromıknatıs fiyat ve özellikler için irtibat kurunuz. Ansys yazılımı ile elektromanyetiki analiz yapılmaktadır.

Elektromıknatıs Satış Bayisi: Marsis İnovasyon

Marsis İnovasyon ekibi ve alt yapısı ile elektromanyetik alanda uzmandır. Elektromanyetik alanda hem teorik hem de uygulamalı olarak bir çok alanda çalışma yürütmüş ve toplam 70’in üzerinde farklı ürün çalışması olmuştur. Elektromıknatıs tasarımı ve satışı yapılmaktadır. Detaylı bilgi için +90 216 599 19 59 telefonundan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: